Birleşik yapılı bir kelime olan ayakkabı; ayakların yer ile direkt temasını kesen, yabancı maddelerden koruyan ve ayakları farklı hava koşullarından koruyan bir giyim malzemesidir. Ayakkabının tarihçesinden bahsedecek olursak ilk insanlığa kadar gitmemiz gerekebilir.

         Tüm ağırlığımızı taşıyan ayaklarımızın sağlığını korumak bütün vücudumuzun sağlığını korumamıza yardımcı olur. Rahatsız ayakkabı kullanımı ayak, bacak, diz, kalça, omurga dolayısıyla sırt ve baş ağrılarına sebep olabilir. Vücudumuzda bu denli önemli olan ayaklarımızın sağlığını korumak için tüm ortopedistler tarafından önerilen ortopedik sabo terlik tercih edilmelidir. Ayrıca topuk dikeni rahatsızlığı olan kişiler için doktorların önerisi olan topuk dikeni destekli Sabo terlikler kullanılmalıdır. Sabo kelimesi fransızca “sabotage” kelimesinden gelmektedir. Sanayi devrimini protesto ederken, makineleri sabote eden işçiler tarafından giyilmiştir.Uzun saatler ayakları üzerinde çalışmak zorunda kalan sağlık sektörü çalışanlarının tercihi olan ortopedik sabo terlikler evde, sokakta, iş yerinde kullanıma uygundur. Neden Sabo Terlik? Gerçek deri kullanılarak yapılan sabo terlikler ortopedik bir yapıya sahiptir ve ortopedistler tarafından önerilir. Ortopedik sabo terlikler delikli yapısı sayesinde ayakta terleme yapmaz. Ortopedik sabo terliklerin üstünde bulunan ince delikler sayesinde ayaklarınız hava alır ve terlemez.Ortopedik sabo terliklerin tabanında kullanılan poluraten malzeme sayesinde sabo terlik kaymaz kaygan zeminlerde rahatça yürümenizi sağlar. Ayrıca tabanında kullanılan poluraten çevre dostudur. Bayan sabo terlik mantar taban, ultra hafif taban, dolgu topuk, traktör taban ve en çok tercih edilen airmax taban gibi çeşitli seçenekleri ile satıştadır. Erkek sabo terlik çeşitlerinden en çok tercih edilenler ise brown taban ve klasik tabandır. Ortopedik sabo terlikler kolay kir tutmaz, kolayca temizlenir ve hijyeniktir. Bayan sabo terlik yüzlerce renk ve desen seçeneğine sahiptir. Erkek Sabo Terlik seçenekleri en az kadın sabo terlik seçenekleri kadar fazladır. Ayrıca ortopedik sabo terliklerimiz taban kırılmasına karşı 1 yıl garantilidir.


         En Çok Tercih Edilen Airmax Sabo Terlik Nedir?

        Airmax sabo terlik darbe dayanıklılığı için katmanlı bir yapıya sahiptir. Bu katmanlı taban azami şok emiş sağlar ve baldırlarınızdan kalçalarınıza, sırt ve karnınıza kadar ana kaslarınızı tetikler. Airmax sabo terlik modelinde yastıklama ve topuk bölümündeki desteklerden faydalanılıyor. TPU yapısı ve yastıklama sisteminin direkt olarak sabo terlik içinde taban bölümü ile değerlendirilmesi mümkün oluyor. Ayağın sadece tabandan değil, yanlardan ve bilekten de desteklenmesi sağlanıyor. Taban malzemesi kauçuk ve hafiftir. Airmax sabo terlik ayağı yormaz. Antibakteriyel, fitalat içermeyen yüksek kalite deriden imal edilmiştir. Taban yüksekliği 5,5 cm dir. Ayrıca sitemiz üzerinden hemşire terliği, hastane terliği, doktor terliği, aşçı terliği,medikal terlik modellerine de ulaşabilirsiniz.


        Ortopedik Sabo Terlik Nerelerde Kullanılır?

        Ortopedik sabo terliğin kullanım alanı oldukça fazladır. Sağlık sektörünün yanı sıra temizlik görevlileri, otel çalışanları, hamile ve ayak rahtasızlığı olan kişilerin sıkça tercih ettiği bir üründür ortopedik Sabo terlik. Şık modelleri ve yüzlerce renk seçeneği ile modası hiç geçmeyen bu klasik terliği evde veya dışarda günlük kullanımlarınızda da tercih edebilirsiniz.


        Ortopedik Sabo Terlik Bakım ve Temizliği Nasıl Yapılır?

        Islanan ortopedik sabo terliğinizi kalorifer, soba gibi ısıtıcalar yardımı ile kurutmayınız. Sabo terlikleriniz makinede yıkamaya uygun değildir. Nemli bezle silerek temizlenmelidir. Sabo terliğin temizliğinde alkol ve türevi aşındırıcı maddeler (Alkollü mendil, ıslak mendil) kesinlikle kullanılmamalıdır.


        Ortopedik Sabo Terlik İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

        Çünkü biz üretici firmayız. Ekip çalışmasına önem veriyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Kalite kontrol, ekibimiz tarafından özenle yapılmakta ve sosyal medya ekibimiz sayesinde facebook, instagram, whatsapp üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz. Ayrıca yine sosyal medya üzerinden bizimle direkt iletişime geçerek soru ve sorunlarınızı kolayca çözüme kavuşturabilirsiniz. Kolay iade, kolay değişim imkanına sahipsiniz. Biz müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz. Ayrıca internet sitemiz üzerinden güvenli alışveriş yapabilir, kapıda ödeme, kredi kartına 12 ay taksit, havale veya eft seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

        Ücretsiz kargo imkanımızla siz de ortopedik sabo terliğinize sahip olabilirsiniz.